Hakkımızda

Otelimiz

Otelimiz ideal konumu ve her biri alanında profesyonel ekibi ile Bodrum merkezde yer almaktadır. Bodrum marinaya 4 dk , bodrum merkeze 15 dk yürüyüş mesafesinde olan otelimiz, bünyesinde bulunan ve Bodrum’um ender güzelliklerinden biri olan Bardakçı Koyu’nda yer alan T.A.Y Beach ile siz değerli misafirimizi ağırlamaktan onur duyacağız. Yemyeşil doğası ve geniş bahçesi ile Le Jardin Hotel havuzu, havuz barı , açık büfe restaurantı ve zengin ala carte menü çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Havuzumuz

Havuzumuz sabah 09.00 ile aksam 22..00 saatleri arasında açıktır. Bodrumun muhteşem ikliminden faydalanırken aynı zamanda havuz barımızdan alabileceğiniz özel kokteyllerimizle serinleyip günün doyasıya tadını çıkarabilirsiniz.

Restaurantımız

Bodrum'un güneşli sabahına uyandığınızda, 26 çeşit açık büfe kahvaltımızla sizi bahçe restaurantımızda sabah 08:30 - 10:30 saatleri arasında bekliyor olacağız. Aynı zamanda 32 çeşit menü yelpazesinden oluşan açık büfe akşam yemeğimizle saat 19:30 - 21:30 saatleri arasında sizleri bekliyor olacağız.

Paylaş
Call Now Button
× Whatsapp Destek Hattı